top of page
כללי הספקטי - תנאי שימוש
האותיות הגדולות

האותיות הקטנות

אני טוב בלדבר כמו עורך דין, עם שפה משפטית מצוחצחת של "ו/או" או "ככל ש..." או "האתר שומר לעצמו את הזכות (יש המון זכויות לעורכי דין)", אבל כבר התרגלתם אלי או שתתרגלו לשפה הישירה שלי. לכן אשמור על אותו סגנון גם כאן (לפעמים לא), אבל אל תטעו, אני רציני במה שאני כותב, גם בפוסטים וגם בתנאי השימוש באתר. כללי הספקטי כתובים בלשון זכר אך מופנים גם למין החשוב באמת – הנשים.

המונחים: תנאי שימוש, כללי הספקטי, כללי האתר ספקטי דאדי, הנם זהים ומתייחסים לתנאי השימוש הכללים באת ולמדיניות הפרטיות בו.

האתר ספקטי דאדי (spectydaddy.co.il) הוא אתר הפונה לכלל גולשי רשת האינטרנט, אך בעיקר להורים שאבחנו אותם כהורים לילד על הרצף האוטיסטי בישראל. קרי, ילדם אובחן על הספקטרום האוטיסטי או בקיצור ASD. האתר הוא אתר פתוח לכל מי שמעוניין ומופעל על ידי אבא לילד על הספקטרום (להלן, כלומר מעכשיו, יקרה ספקטי דאדי. הבחירה בשימוש במילה אתר או ספקטי דאדי, זהה במשמעותה).

האתר מציע לגולשים קריאה בבלוג, העוסק בעיקרו בתחום הרצף האוטיסטי ובחינוך, אבל פתוח לעיסוק בתכנים נוספים וביניהם: חדשות בתחום הספקטרום האוטיסטי, מה שעוזר לספקטי דאדי ומשפחתו בחיים עם ילד על הרצף האוטיסטי, תכני מדיה וכן פורום (להלן הספקטי שלכם), שפתוח לנרשמים לאתר' למטרת הצגת תכנים משלהם בנושא הרצף האוטיסטי.

אז אחרי ההקדמה הזו בוא ניגש לכללים שמסדירים את היחסים בין הצדדים להסכם – קרי, בין האתר ספקטי דאדי לגולשים והמשתמשים בשירותי האתר.

 1. ספקטי דאדי יכול לשנות את תנאי השימוש באתר בכל עת. האחריות למעקב אחר תנאי השימוש באתר

 2. לספקטי דאדי יש זכות מלאה להפסיק להזרים תכנים לאתר ואף להורידו לחלוטין מהרשת. ספקטי דאדי לא מתחייב לזמינות מלאה של האתר בכל עת ולא מתחייב לשמירת תכנים מכל סוג שהעלו הגולשים.

 3. ספקטי דאדי אוסר על העלאת תכנים פרסומיים לאתר, או לעשות שימוש פרסומי באתר, ללא אישור בכתב ממנו.

 4. האתר ספקטי דאדי ומפעילו לא יהיה אחראי לכל נזק שיגרם לך, כתוצאה משימוש בתכניו או הסתמכות על תכניו ולא תהיה לך כל טענה כלפי האתר, כתוצאה משימוש בו לרבות כתוצאה מפריצה לאתר והשחתת מידע או איסוף מידע ממנו.

 5. ספקטי דאדי יפרסם בבלוג תכנים המתבססים על ניסיונו האישי, חוויותיו, מחשבותיו תהיותיו, המובאים לגולש כמות שהם. מטבע הדברים, תכנים אלה יכולים להיות לא מדויקים, או לא מבוססים ומובאים בגדר הצגת עמדה בלבד. אין בתכנים אלה לשמש ייעוץ או קריאה לפעולה בדרך מסוימת, או כמידע מהימן, גם אם התקבל הרושם כי הוצגו בצורה זו.

 6. ספקטי דאדי עשוי ורשאי להטיל הגבלות אישיות על גולש ספציפי ועל כתובת IP ספציפית, על פי שיקול דעתו. בוודאי כשמדובר בעבירה על כללי האתר, או על שימוש שנעשה באתר בניגוד לדין. אני מתכוון כאן בין היתר, ללשון הרע בנוגע לאתר, מפעילו או נגד משתמשים האחרים בו, להפרה של זכויות יוצרים, סודות או סימנים מסחריים, צווי איסור פרסום, הפלייה, קריאה לאלימות, לביזה ומרד, או כל הפרה של חוקים ותקנות מצד הגולש שנעשתה באמצעות האתר. במקרים אלה ואחרים, רשאי ספקטי דאדי או מי מטעמו להסיר תכנים אלה.

 7.  ספקטי דאדי רשאי להציג באתר מודעות פרסומיות של צדדים שלישיים או תכנים פרסומיים שנועדו לקידום ושיווק מוצרים גם אם הם קשורים לתכני האתר וגם אם לא. קיימת אפשרות שצד שלישי, יעשה שימוש לפילוח הפרסום עבור הגולש באתר כדוגמת Google ads. לגולש לא תהיה כל טענה בנוגע לפרסומים באתר וספקטי דאדי לא אחראי לתוכנם של פרסומים אלה ולטיבם.

 8. השימוש באתר, ו/או הסכמה אשר ניתנה או תינתן על ידך באתר, מהווה הסכמה שלך, לקבלת ניוזלטר וחומר פרסומי מספקטי דאדי. אתה זכאי להודיע על רצונך להפסיק לקבל תכנים כלשהם מספקטי דאדי בכל עת, באמצעות התקשורת עם ספקטי דאדי על ידי משלוח דוא"ל לכתובת spectydaddy@gmail.com.

 9. ספקטי דאדי לא אחראי ולא יהיה אחראי למדיניות הפרטיות או לתכנים של אתרים אחרים שהאתר מקשר אליהם או שהם מקשרים אל ספקטי דאדי. בלחיצה על קישור, או כל סימן אחר, שים לב כי ייתכן ואתה עוזב את האתר. כמו כן, ספקטי דאדי לא יהיה אחראי על הפרסומות המוצגות באתרו, לתוכן המודעות שיפורסמו על ידי צדדים שלישיים, זו תהיה אחריות המפרסמים בלבד וכל טענה בנוגע להם תופנה למפרסם בלבד. רכשת, ביצעת עסקה עם גורם שלישי דרך קישור מהאתר ספקטי דאדי? זה אומר שאתה מודע לכך שספקטי דאדי לא אחראי בשום אופן לאספקת הסחורה שרכשת ולא יהיה אחראי בכל צורה לנזק שיגרם לך עקב רכישה של מוצרים בעקבות פרסומים בספקטי דאדי.

 10. שים לב, קציר בשדה בלבד. חל איסור מוחלט ומפורש לסרוק את האתר לכתובות דואר אלקטרוני, או לכל שימוש אחר שיכול לשמש למטרות מסחריות או כל כל מטרה אחרת, באמצעים אוטומטיים או ידניים למעט מנועי חיפוש. הפרה של סעיף זה תגרור נקיטת הליכים משפטיים.

 11. כל המידע שמתפרסם בספקטי דאדי, כולל בין היתר: תגובות גולשים, עיצוב האתר, תוכנה, יישום, קובץ גרפי, קוד מחשב, טקסט, תמונה, משחקים, קטעי וידיאו, קטעי אודיו ויישומים שונים הינם קניינו הרוחני של האתר ספקטי דאדי, בעליו ו/או ספקיו. רוצים להשתמש? צרו קשר וקבלו אישור בכתב מספקטי דאדי.

 12. באתר ספקטי דאדי ימצאו מעת לעת תכנים שמקורם ,  בשירותים חיצוניים. טיבם, תנאי השימוש בהם, מדיניות הפרטיות שלהם וכל טענה לגביהם, יש להפנות לבעלי השירות החיצוני. לא תהיה כל טענה בנוגע לשירותים אלה, כלפי האתר ספקטי דאדי ומפעילו.

 13. ספקטי דאדי מאפשר למשתמשים רשומים באתר, להגיב, להביע דעה ואף להעלות תכנים לאתר. כתבת באתר במקום המיועד לכך או בכלל? זוהי אחריותך הבלעדית. לכן, אתה מתחייב לשפות את האתר ספקטי דאדי ובעליו, לגבי כל נזק שיגרם לו כתוצאה מתגובה שלך  באתר ומהעלאת תכנים לאתר ומכל שימוש מזיק שנעשה על ידך באתר.

 14. ספקטי דאדי רשאי למחוק תגובות, תכנים וכל מידע שהעלה משתמש באתר, על פי שיקול דעתו, ללא הודעה מראש וללא קבלת אישור המשתמש/המגיב. אתה רוצה הסבר למהות הסרת התכנים על ידי ספקטי דאדי, צור קשר עם מפעיל האתר בדוא"ל spectydaddy@gmail.com או דרך הטופס המובנה באתר.

 15. חל איסור מוחלט עליך או על מי מטעמך, לבצע שימוש פוגעני באתר כלפי אף אחד מהמשתמשים באתר. לשון הרע, מעקב, חשיפת פרטים וכיוצא בזה. מן הצד השני אתה פוטר את ספקטי דאדי מכל אחריות לנזק שיגרם לך על ידי גולש או גולשים אחרים. אתה מצהיר שאת המודע לכך שאני לא שוטר והיכולת שלי לפקח על המשתמשים באתר מוגבלת.  

 16. מצאת הפרה של זכויותך מכל סוג שהוא, או כלפי אחר באתר ספקטי דאדי? אתה מוזמן לפנות אלי בדוא"ל: spectydaddy@gmail.com או דרך הטופס המובנה באתר, בכל עת ותקבל את התייחסות לכך, לרבות הסרת התוכן הפוגעני או המפר את זכיותיך, במקרה הצורך.

 17. דרכי הרשמה לאתר: ההרשמה לאתר יכולה להתבצע בשני אופנים כאשר כל אחד מהם נועד למטרה שונה:

 • הרשמה לבלוג ולפורום: הרשמה זו מאפשרת לך להגיב ולהעלות תכנים בכל אחת מהפלטפורמות הללו בלבד. אתה מאשר קבלת אימייל המודיע לך כי עלה פוסט חדש, או תוכן חדש לאתר בכל פעם שיעלה כזה. אך ספקטי דאדי לא מתחייב לשלוח הודעה כאמור.

 • הרשמה לעדכונים/ניוזלטר: בתחתית כל עמוד באתר, ניתן להירשם על ידי שם וכתובת אימייל לקבלת תכנים מהאתר אשר עשויים לכלול חומר פרסומי.

אציין כי יצירת קשר דרך הטופס המובנה דברו עם הדאדי" אינה מהווה הרשמה לאתר, וכל התכנים הללו ישמרו כדואר אלקטרוני לכל דבר בשרתי חברת האחסון.

מדיניות פרטיות

אני מעריך את הפרטיות שלך ולכן אסביר איך אני מטפל במידע שלך.

 1. אני שומר את המידע שנמסר על ידך בעת הרשמה ו/או מידע שניתן על ידי אחרים ומידע שמסופק לספקטי דאדי במהלך גלישתך באתר וכל מידע אחר, במערכת צד שלישי (המאחסן את האתר).

 2. כמו כן, אני אוסף  מידע סטטיסטי כמו כמות הצפיות בכל מודעה וכן את העמודים המפנים לאתר, על מנת לשפר את השירות שניתן לך ולמטרת צרכים פנימיים.

 3. קיימת אפשרות שהאתר יעשה שימוש בפרטים האישיים שלך בכדי להציג לך מידע מפולח, או פרסום מותאם על ידי שירות צד שלישי.

 4. ספקטי דאדי משתמש בשירותי צד שלישי לצורך מתן שירותים, כמו Facebook   Google, וכן שירותים סטטיסטיים כמו Google Analytics ושירותים נוספים של גוגל, אשר לחלקם מדיניות פרטיות משלהם. אני מבקש ממך לעיין במדיניות הפרטיות של שירותים אלה, ולבדוק את הסכמתך להם.

 5. אם ברצונך לקבל מידע השמור אצל ספקטי דאדי לגביך, או לתקן מידע הנוגע לך, או להסיר מידע הנוגע אליך, או לדווח על פגיעה בפרטיותך, פנה אל ספקטי דאדי בדוא"ל: spectydaddy@gmail.com או בטופס המובנה באתר ותקבל את כל הסיוע האפשרי, לרבות הסרת כל המידע הנוגע לך באתר ספקטי דאדי.

 6. אם נרשמת לעדכונים באתר, תקבל מעת לעת תכנים מהאתר ספקטי דאדי, אשר עשויים גם לכלול חומר פרסומי.

 

הדין הישראלי יחול על כל סכסוך הנובע מהסכם זה בלעדית וכי כל סכסוך יובא בצורה בלעדית לבתי המשפט במחוז תל אביב בישראל.

 

לסיום ובקיצור, הכי חשוב שנעשה תקשורת, נגדל את ילדינו באהבה ונלמד אותם חמלה ואנושיות מהן. אני נחמד אליכם, אתם תהיו נחמדים אלי. אם נתנהג כבני אדם כנים, ישרים ודורשי טוב; כל הכתוב לעיל יהיה מיותר.

#5

תקראו את תנאי השימוש במלואם

#4

אם אין לכם משהו טוב, בונה ומועיל להגיד, אל תגיבו.

#3

אל תעלו פרסומות או ספאם

#2

אל תפיצו חומר בעל זכויות יוצרים

#1

אל תעליבו ואל תכניסו תוכן פוגעני

bottom of page